Aktualności KSM MOTOŚWIDNICA

Motoswidnica wraca na tor

Wysokim, drugim miejscem rozpoczął kolejny sezon wyścigów Motoświdnica Racing Team. W miniony weekend w zawodach Pucharu Europy na Słowacji zawodnik świdnickiego teamu, Cezary Chrobot na swojej Hondzie CBR600RR przejechał linię mety jako drugi w klasie Rookie 600. To bardzo dobry wynik, zwłaszcza po ponad rocznej przerwie w wyścigach (w ubiegłym roku team, ze względu na start w wyścigu Isle of Man Tourit Trophy, nie wziął udziału w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski). Co więcej, pozwala mieć nadzieję na jeszcze wyższe lokaty pod koniec sezonu. Przypomnijmy, że rok 2010 Chrobot zakończył właśnie na drugim miejscu w tej samej klasie.

Na torze nie zobaczymy w tym roku, niestety, Piotra Betleja, który w poprzednich sezonach zajmował wysokie lokaty, najpierw w klasie Rookie, a potem w SuperStock 1000, gdzie ścigał się z najlepszymi, między innymi z Adamem Badziakiem. Team wzbogacił się za to o nowego zawodnika, młodziutkiego Przemysława Krajewskiego, który pod okiem Czarka Chrobota debiutuje również w klasie Rookie 600 na motocyklu Kawasaki ZX6R.

Obu zawodnikom życzymy powodzenia, a o kolejnych sukcesach teamu poinformujemy Was niebawem – oby już po najbliższych zawodach.

Podobne posty
Wyspa, na której chciałbys być…
Niezwykły talent