Aktualności

Akcja: metamorfoza – odc. 1, wideo

Jeśli wciąż poszukujecie swojego stylu, pragniecie zmienić lub odświeżyć swój wizerunek, to świetnie trafiliście! Ileż to razy zdarza się, że stojąc przed lustrem dochodzimy do wniosku, że coś jest nie tak. Że przydałaby się jakaś zmiana, czy to fryzury, czy stylu ubierania. Czasem nie wiemy dokładnie, czego chcemy, czujemy tylko w sobie potrzebę zmian. Dojrzewamy do nich, ale nie wiemy, jak i od czego zacząć. Dobrze jest w takich chwilach oddać się w ręce profesjonalistów, którzy pomogą nam znaleźć nowy image.

Przygotowaliśmy program Akcja: Metamorfoza, w którym dokona się gruntowna zmiana sposobu ubierania się oraz wyglądu zaproszonej osoby.Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów: Katarzynę Fitrzyk, kreatorkę wizerunku, trenerkę i wykładowcę w zakresie kosmetologii, dermatologii i wizażu, Paulinę Szumotalską, stylistkę i blogerkę modową, która od kilku lat interesuje się modą oraz Jacka Rękasa, młodego, ale doświadczonego i uznanego już fotografa. Nasi profesjonaliści pomogą wykreować nowy, lepszy wizerunek, odpowiedzą na pytania związane z modą i makijażem, podpowiedzą, jak znaleźć swój własny, niepowtarzalny styl.

Siedemnastoletnia Agata Szabłowska, uczennica II LO w Świdnicy, jest główną bohaterką naszego pierwszego odcinka. –Wzięłam udział w programie, ponieważ zapragnęłam zmienić coś w swoim wyglądzie – powiedziała Agata. – Chciałam też dowiedzieć się, jakie zmiany zaoferuje mi stylistka i do jakich rad dotyczących mojego wizerunku mogłabym się w przyszłości zastosować. Metamorfoza została przygotowana zgodnie z wymaganiami Agaty. Poza planem Paulina doradziła Agacie, jak ma dobierać ubrania do swojej figury. Wizażystka pokazała, jak powinna się malować, odpowiednio do swojej twarzy i cery. Agata miała również profesjonalną sesję zdjęciową, zrobioną przez Jacka Rękasa. Takie fotografie będą cenną pamiątką.

A Wy, czy też jesteście gotowi na zmiany i chcielibyście wziąć udział w naszym programie? To nic trudnego! Wystarczy napisać i przekonać nas, że to właśnie Was powinniśmy zaprosić do kolejnego odcinka!

Zasady udziału w programie:

1. Do programu może zgłosić się każdy, niezależnie od wieku.
2. Osoba, która nie ukończyła 18 lat, musi mieć zgodę rodziców na udział w programie.
3. Uczestnik metamorfozy wyraża zgodę na udostępnienie wizerunku w mediach.
4. Udział w programie jest bezpłatny.
5. W zgłoszeniu powinno się znaleźć:
– zdjęcie twarzy i całej sylwetki (najlepiej bez makijażu)
– kilka zdań o sobie i o tym, czego oczekujemy i co chcemy w sobie zmienić
– dane kontaktowe uczestnika (adres, telefon).

Zgłoszenia można przesyłać adres: metamorfoza@naszaswidnica.pl.

Zapraszamy!!!

Tekst i prowadzenie: Dominika Rzepka
Kamery: Wojciech Lewandowski, Wiktor Olszewski, Maciej Ławniczak
Montaż: Wojciech Lewandowski
Zdjęcia: Piotr Górajewski

Podobne posty
Nowaki bawili i pomagali [video]
Wakacje to …. wypoczynek czy praca? – sonda [video]