Aktualności

Taki mały 1%

Warto nie tylko brać, ale i dawać. Wiele osób twierdzi, że chętnie by pomogło, ale nie ma na to środków. Lecz czy faktycznie trzeba mieć pieniądze, żeby bezinteresownie pomagać? Jest wiele sposobów, które nie wymagają żadnych pieniędzy. Oto 3 z nich:

1. Dzień bez pajacyka to dzień stracony – takie hasło słychać wśród ludzi, którzy codziennie zaglądają na stronę www.pajacyk.pl. Jak można pomóc? Wystarczy, że klikniesz w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko. Za każde kliknięcie płaci sponsor- więc jeśli dodatkowo chcesz być sponsorem, to zapraszam na www.pajacyk.pl.

2. Oddaj krew – jeśli chcesz pomóc dzieciom, osobom w ciężkiej chorobie czy też poszkodowanym w wypadkach. Nie każdy przepada za strzykawką i widokiem krwi, ale warto się przełamać. Krew jest najważniejszym bogactwem i wielu osobom ratuje życie. Satysfakcja gwarantowana.

3. Podatek 1% – to rozwiązanie, z którym spotykamy się każdego roku przy rozliczeniu podatkowym. Nasz udział w tym jest bardzo prosty, bowiem wystarczy, iż wpiszemy KRS osoby czy organizacji, której chcemy pomóc i tam Urząd Skarbowy przekaże 1% z naszego podatku.

Jednak w dalszym ciągu wiele osób nie decyduje się na taką pomoc, bo twierdzą, że ich rola jest znikoma ze względu na niewysokie dochody. Nic bardziej mylnego. Wprawdzie pojedyncza kwota wydaje się być niska, ale jeśli taką składkę przekaże więcej osób, to wychodzi z tego poważna sumę. Dlatego pamiętajmy, że razem możemy zdziałać bardzo wiele. Wprawdzie sami jeszcze nie płacicie podatków, ale namówcie rodziców, dziadków…tak też można pomóc, to nic nie kosztuje!

Na naszą pomoc czekają dzieci:

Maja Tyczyno – KRS 0000050135, cel: darowizna na cele ochrony zdrowia ,,LALKA”, szczegóły na stronie www.majkatyczyno.pl

Grzegorz Jaśkiewicz – KRS: 0000342412, cel: GRZEGORZ JAŚKIEWICZ – 1% podatku, szczegóły na stronie www.grzegorzjaskiewicz.pl

Milenka – KRS 0000050135, cel: FORSYCJA

Pamiętaj: Przekazanie 1% jest wskazaniem, że jeden procent podatku Urząd Skarbowy przekazuje, a 99% trafia do budżetu. W żaden sposób nie zwiększa to zobowiązań podatnika i nie zmniejsza kwoty ewentualnego zwrotu po

Podobne posty
Funny TT 2011
Gazeta i wielki konkurs, czyli Naszaswidnica