Bez kategorii

Dołącz do nas

Interesuje Cię przygoda z dziennikarstwem i praca w redakcji portalu? Lubisz pisać, robić zdjęcia? Chcesz nakręcić swój reportaż? Chcesz mieć swój autorski program? Potrafisz rozmawiać z ludźmi; jesteś obiektywny, rzetelny i dociekliwy. Może warto, żebyś został dziennikarzem. To jest szansa dla Ciebie! Wykorzystaj ją.

A może chcesz, żeby ktoś o Tobie napisał? Malujesz? Robisz zdjęcia? Masz interesującą pasję? Chciałbyś pokazać swój talent światu? Przyjdź, a my Ci pomożemy! Jesteśmy otwarci na ludzi, ciekawi wydarzeń i tego, co się wokół nas dzieje.

We wtorek, 23 kwietnia o godz. 16.30 zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych do Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (Redakcja Naszaswidnica.pl) przy ul. Długiej 33 na spotkanie z twórcami i dziennikarzami portalu. Opowiemy o tym, jak powstają nasze materiały i jak zmienia się nasze spojrzenie na warsztat dziennikarski. Dlaczego tu jesteśmy i co nas kręci. Jak to jest widzieć swoje materiały na portalu, podpisane własnym nazwiskiem. Opowiemy, czy dziennikarz to zawód z pasją czy zajęcie jak każde inne. Zainteresowani mogą przesyłać zgłoszenia na adres: redakcja@naszaswidnica.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Przyjdź i dowiedz się, jak zostać dziennikarzem portalu naszaswidnica.pl lub jak stać się jego tematem. Sprawdź, może znajdziesz tu swoje miejsce. Wykorzystaj możliwości, jakie dajemy!!

cobra

Podobne posty
Podzieliliśmy się – to takie proste
Siła miłości – historia Mai Tyczyno [video]