Bez kategorii

Dołącz do nas

Interesuje Cię przygoda z dziennikarstwem i praca w redakcji portalu? Lubisz pisać, robić zdjęcia? Chcesz nakręcić swój reportaż? Chcesz mieć swój autorski program? Potrafisz rozmawiać z ludźmi; jesteś obiektywny, rzetelny i dociekliwy. Może warto, żebyś został dziennikarzem. To jest szansa dla Ciebie! Wykorzystaj ją.

A może chcesz, żeby ktoś o Tobie napisał? Malujesz? Robisz zdjęcia? Masz interesującą pasję? Chciałbyś pokazać swój talent światu? Przyjdź, a my Ci pomożemy! Jesteśmy otwarci na ludzi, ciekawi wydarzeń i tego, co się wokół nas dzieje.

We wtorek, 23 kwietnia o godz. 16.30 zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych do Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (Redakcja Naszaswidnica.pl) przy ul. Długiej 33 na spotkanie z twórcami i dziennikarzami portalu. Opowiemy o tym, jak powstają nasze materiały i jak zmienia się nasze spojrzenie na warsztat dziennikarski. Dlaczego tu jesteśmy i co nas kręci. Jak to jest widzieć swoje materiały na portalu, podpisane własnym nazwiskiem. Opowiemy, czy dziennikarz to zawód z pasją czy zajęcie jak każde inne. Zainteresowani mogą przesyłać zgłoszenia na adres: redakcja@naszaswidnica.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Przyjdź i dowiedz się, jak zostać dziennikarzem portalu naszaswidnica.pl lub jak stać się jego tematem. Sprawdź, może znajdziesz tu swoje miejsce. Wykorzystaj możliwości, jakie dajemy!!

cobra

Podobne posty
Jak niemożliwe stało się możliwe – z kolędą do samotnych [video]
Tak niewiele potrzeba [video]
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastowy