Bez kategorii

Zostań modelką

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od Świdnickiego Dnia Mody, który zaplanowany jest na 20 kwietnia. Będzie to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy interesują się modą,wizażem i modelingiem. Zaczynamy od castingu, który przeprowadzi Agencja Modelek Time Models z Wałbrzycha. Kandydatki na modelki powinny być w wieku od 15 – 30 lat, mieć ze sobą buty na wysokim obcasie, ubranie podkreślające sylwetkę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy (formularze będą również dostępne na miejscu). Spośród uczestników castingu zostanie wybrana jedna osoba, która otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz kontraktu z agencją.

Następnie o godz. 17-tej zapraszamy na pokaz mody przygotowany przez Małgorzatę Motas z kolekcją Nomada, Joannę Polak-Olszewską i Urszulę Jaszewską z kolekcją Od świtu do zmierzchu, Dominikę Patulską z kolekcją PatulskaArt. Jako ciekawostkę można podać, że Małgorzata Motas ubierała m.in. Katarzynę Cichopek. Gościem specjalnym będzie Klaudia Zakrzewska, Miss Polka 2012. Pokaz uatrakcyjni występ wokalistki Natalii Widuto, której akompaniować będzie Dada z zespołuZero Procent.

Całość odbędzie się w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33. Świdnicki Dzień Mody organizują: Agencja Promocyjno-Reklamowa Time Models, fotograf Krystian Potocki – Studio-2b, Stowarzyszenie  Pro-Motor i Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy. Patronami medialnymi są: NaszaSwidnica.pl, Wiadomości Świdnickiews-24.pl.

Zapraszamy!!!

cobra


Podobne posty
Kolejny tytuł trafił dziś do Was
Jak niemożliwe stało się możliwe – z kolędą do samotnych [video]