Aktualności

Świdnicki Dzień Mody – wywiady, wideo

W sobotę spotkaliśmy się na Świdnickim Dniu Mody, imprezie, która zgromadziła młodych projektantów, wizażystki, stylistki, fotografów, modelki, artystów i wiele osób, które interesuje świat mody i modelingu. Czekały na nas nie tylko pokazy kolekcji, ale również szansa dla tych, którzy chcieli spróbować swoich sił jako modele czy modelki. Bo przecież wszystkie znane postaci świata mody zaczynały właśnie tak, od udziału w castingach.

Nasz przeprowadziła Agencja Promocyjno – Reklamowa Time Models z Wałbrzycha oraz studio 2b Krystiana Potockiego, fotografa. Dodatkowo osoby, które się do niego zgłosiły, wzięły udział w konkursie, którego nagrodą był kontrakt z agencją oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Wynik został ogłoszony w przerwie pokazu mody, a szczęśliwą zwyciężczynią została Elwira. Wniosek jest jeden – warto wyjść z domu i spróbować swoich sił.

Ale to nie wszystko. Podczas imprezy wystąpiła młoda, utalentowana wokalista Natalia Widuto, której akompaniował Daniel Dada Urbaniak z zespołu Zero Procent. Jej mini recital spodobał się publiczności i zyskał gromkie brawa.

Świdnicki Dzień Mody pokazał, że takie imprezy są potrzebne. Oprócz walorów estetycznych są szansą dla tych, którzy chcą zaistnieć w świecie mody- modelek, projektantów, artystów. Zdobywają doświadczenie i pokazują swoje możliwości. Są też formą rywalizacji lub sposobem na sprawdzenie się. Kto wie? Być może dla kogoś była to przepustka do kariery i świata mody? Posłuchajmy, co sądzą o tym uczestnicy i goście.

Podobne posty
Zwiń język w rurkę, czyli warsztaty trwają [wideo]
Siła miłości – historia Mai Tyczyno [video]