Aktualności

Naszaswidnica na polsko-czeskim pograniczu

Innowacje na czesko-polskim pograniczu to biuletyn, który powstał w ramach współpracy tych dwóch państw. Redaktorzy naczelni w Polsce i Czechach wspólnie opracowują kolejne wydania biuletynu, który ukazuje się po obu stronach granicy. Twórcy Innowacji w najnowszym numerze postanowili napisać o naszym portalu – jak się okazuje – w samych superlatywach! Nasz portal uznano za coś innowacyjnego i godnego naśladowania.


Czasem prosty z pozoru pomysł okazuje się inicjatywą godną naśladowania w każdym miejscu świata. […] Przez redakcję Naszej Świdnicy przewinęła się w ciągu roku ponad setka młodych ludzi. Zostało 25 – tych, których praca w mediach i możliwość wpływania na własne losy wciągnęła na prawdę. Piszą, kręcą wywiady, filmy, sondy, a wszystko najwyższej jakości sprzętem, zgodnie z dewizą Mariusza Kalisty, który każdemu z nich od początku powtarza: – Chcesz coś zrobić, zrób to dobrze albo nie bierz się za to wcale. – To część dość obszernego artykułu na nasz temat.

Jest nam bardzo przyjemnie, wiedząc, że nasza praca zostaje doceniona i mówi się o nas nie tylko w granicach naszego miasta. Mamy nadzieję, że dzięki temu w niedalekiej przyszłości i my przeczytamy o podobnych przedsięwzięciach po drugiej stronie granicy. Serdecznie dziękujemy!

Podobne posty
Otwarcie sezonu Mediator Motoswidnica Racing Team
Mariusz w radiowej czwórce [video]