Aktualności KSM MOTOŚWIDNICA

Warto żyć z pasją [foto]

Już wszystko jasne, wiemy do kogo trafiły w tym razem Świdnickie Gryfy – najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy. Wczoraj na uroczystej gali ogłoszono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.


Nagroda w kategorii Sudecki Produkt Regionalny trafiła do Agencji Artystycznej Arte Artura Janickiego, organizatora m.in. Świdnickich Nocy Jazzowych. Jego konkurentami były Winnica Świdnicka oraz firma Piramida ze Strzegomia. W kategorii Dynamiczny Rozwój Firmy, w której nominowane były Cloos Polska, Pebek i ŚFUP, zwyciężył ŚFUP. Najbardziej innowacyjną w tym roku firmą była Cloos Polska, która rywalizowała ze ŚFUP-em i Zespołem Szkół Mechanicznych. Za najlepszy Debiut Gospodarczy uznano Galerię 44. W tej kategorii nominowane były także hotel Fado i firma GreenPRO Paweł Całka zajmująca się inżynierią i doradztwem w ochronie środowiska.

Za najbardziej odpowiedzialne społecznie kapituła uznała Stowarzyszenie Pro-Motor, wydawcę Portal Naszaswidnica.pl. Jego konkurentami do Świdnickiego Gryfa były Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich oraz firma Sonel SA. –Stowarzyszenie Pro-Motor to jest odpowiedź na to, że pomaganie może być pasją – powiedział prezes stowarzyszenia Mariusz Kalista, odbierając nagrodę. –Dowodem na to jest Natalia Widuto, której mieli Państwo okazję posłuchać na tej scenie, i Mariusz Kędzierski, który za tydzień będzie miał swoją wystawę w Wiedniu. Cieszy nas nagroda, bo stanowi dla nas motywację do dalszego działania i pokazuje, że to, co robimy, ma sens.

Galę uświetnił występ Grażyny Łobaszewskiej oraz Natalii Widuto, Łukasza Grabickiego i Mateusza Gancarczyka.

cobra
foto: Wiktor Bąkiewicz
Podobne posty
Hupało i Fiołek na 3 miejscu
Motoświdnica Racing Team: Treningi Grandys Duo