Aktualności

Masz pomysł na biznes, ale nie masz pieniędzy? Zgłoś się do projektu „Moja firma”!

Marzysz o własnej firmie? Chcesz samodzielnie ustalać, kiedy i ile pracujesz? Dzięki projektowi „Moja firma” możesz być, kim tylko zechcesz! Zgłoś się i weź bezzwrotną unijną dotację.

Dzisiejsi milionerzy zaczynali swoje biznesy będąc w Twoim wieku. Często od zera. Ty jesteś w bardziej komfortowej sytuacji. Bo jeśli tylko mieszkasz lub uczysz się na Dolnym Śląsku i masz 18-29 lat, możesz otrzymać BEZZWROTNĄ dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

W ramach wsparcia finansowego otrzymasz:

  • 23.050 zł na założenie działalności (zakup sprzętu, wyposażenia, samochodu itd.),
  • 15.000 zł wsparcia pomostowego (na ZUS, księgową, paliwo itd.)

Czeka na Ciebie także pakiet darmowych szkoleń, które pomogą Ci bezpiecznie wystartować z biznesem. Eksperci i trenerzy pomogą Ci w napisaniu biznesplanu i przygotują do działań marketingowych.

Firma Pro4 sp. z o.o., która realizuje projekt „Moja firma”, ma ogromne doświadczenie w realizacji projektów dotacyjnych. Dzięki niej powstało ponad 200 przedsiębiorstw na terenie Dolnego Śląska.

Jak się zgłosić? Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz rekrutacyjny.

Masz pytania? Wątpliwości?

Napisz: mojafirma@pro4.pl

Zadzwoń: 74 660 64 89 lub 690 095 540

PROJEKT „MOJA FIRMA” JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Osi priorytetowej I. Rynek pracy otwarty na wszystkich, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe.

Przejdź do strony projektu

Podobne posty
Piotr Betlej na Tourist Trophy
Radio – moja pasja [video]