Aktualności

Gazeta i wielki konkurs, czyli Naszaswidnica

Już jest 3 numer gazety naszaswidnica.pl. Znajdziecie go we wszystkich gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w Świdnicy i na terenie powiatu również. W gazecie jak zawsze wiele ciekawych artykułów, wywiadów, sonda sylwestrowa, sport, zapowiedzi imprez. Znajdziecie w niej również odpowiedzi dyrektorów szkół na pytania uczniów zadane w numerze poprzednim, a na rozkładówce kolejna szkoła. Tym razem jest to Zespół Szkół nr 1. Do tego sporo informacji związanych z nadchodzącymi świętami i życzenia. No i konkurs Złap okazję, wygraj skuter. A co tu dużo mówić – lubicie konkursy. My też. Szczególnie te z cennymi nagrodami. Dzięki nim w sposób łatwy i przyjemny można coś zdobyć.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym główną nagrodą jest skuter, kurtka i rękawice  motocyklowe firmyModeka oraz kask motocyklowy. Nagrodą dodatkową jest wejściówka do kina Cinema3D w Świdnicy, ważna przez pół roku. A co zrobić, by wygrać? Przede wszystkim trzeba przeczytać gazetę naszaswidnica.pl. Począwszy od numeru 3, w każdej ukryte będzie słowo klucz. Wy musicie w tekście znaleźć je i zachować całą tę stronę. Na pełny kupon konkursowy składać się będzie 6 stron ze słowami kluczami. A pozostałe warunki uczestnictwa? Aby wziąć udział w zabawie, należy:

1. posiadać konto na portalu naszaswidnica.pl www.naszaswidnica.pl/spolecznosc

2. polubić na facebooku fanpage portalu naszaswidnica.pl www.facebook.com/naszaswidnica

3. być uczniem szkoły ponadgminazjalnej lub ostatnich klas gimnazjów (16-20 lat), mieszkać w Świdnicy lub na terenie powiatu świdnickiego

4. dostarczyć zebrane strony gazety do siedziby redakcji na ul. Długiej 33 do 19 czerwca 2013 r. (osobiście lub pocztą).

Szczegółowy Regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.naszaswidnica.pl/konkurs. A już od dziś szukajcie pierwszego słowa w gazecie. Jeśli do kogoś gazeta nie dotrze lub jeśli jej zabraknie, to zawsze można przyjść do nas do redakcji na ul. Długą 33 po swój egzemplarz. Zapraszamy!!!

Podobne posty
3 rundy ze Szczygłem [video]
Bal wielkich serc