Aktualności

Zarób na swoje wakacje

Kucharki, barmani, ratownicy, sprzedawcy biżuterii i pamiątek, obsługa pensjonatów  – właściciele obiektów turystycznych nad morzem i w górach już rozpoczęli szukanie pracowników na lato. Część posad jest do wzięcia już od zaraz, niektóre – od lipca.


Szefowie zwykle wolą wcześniej skompletować załogę. Zarobić można od 9 zł netto za godzinę. Do pracy zgłaszają się chętni ze wszystkich regionów kraju. Przede wszystkim uczniowie i studenci. Dla większości jest to sposób na tanie wakacje. Zarabiają, a jednocześnie spędzają czas nad morzem lub w górach, zależnie od upodobań. Są niezależni finansowo od rodziców, poznają nowych ludzi, zdobywają doświadczenie i kontakty na kolejne lata.Bardzo często pracodawcy szukają osób z doświadczeniem w pracy w barze czy w kuchni. W takim przypadku procentuje to wszystko, co robiliśmy w ciągu całego roku, dorabiając w czasie wolnym od nauki, podczas weekendów czy przy organizacji różnych eventów, wesel czy komunii.

Warto jednak próbować i już dziś przygotować plan działania. Ofert jest sporo, więc można już teraz umówić się na konkretny termin podjęcia zatrudnienia. Jest też czas na zapoznanie się z oferowanymi warunkami zatrudnienia i porównanie ich z obowiązującymi przepisami. Poza tym dobrze już teraz rozpocząć starania o wyrobienie książeczki zdrowia, bo to trochę trwa.Tak więc nie czekajmy, aż praca nas znajdzie, bo to raczej mało realne. Weźmy sprawy w swoje ręce i zacznijmy się rozglądać już dziś.Więcej informacji i porad związanych z szukaniem czy podjęciem pracy, a także nowe oferty na sezon 2013 znajdziecie na naszym portalu praca.naszaswidnica.pl

Podobne posty
Warsztaty w Klubowej wirówce
Kamera nie przeszkadza – Albert Cinema w Świdnicy