Aktualności

Rozdajemy książki

W pierwszą rocznicę akcji Zrób sobie prezent – weź książkę wracamy do naszego pomysłu i po raz trzeci będziemy rozdawać książki wszystkim, którzy będą mieli na to ochotę. Nowością tej edycji będą płyty i filmy dvd, które często obejrzane czy przesłuchane, mogą także cieszyć innych. Rozpoczynamy już od dzisiaj zbiórkę zbędnych książek, płyt i filmów, które można przynosić do recepcji świdnickiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ulicy Długiej 33. Chętni mogą je dostarczać do 20 listopada br.

Finał akcji planujemy na poniedziałek, 26 listopada. W tym dniu od godziny 11-tej do 18-tej każdy, kto przyjdzie na Długą 33, będzie mógł bez żadnych ograniczeń i warunków wybrać sobie i zabrać do domu książkę, płytę czy film dvd.

Książki do darowania będą pochodzić z naszych zbiorów. Ale z radością przyjmiemy także Wasze dary. Im będzie ich więcej, tym więcej uśmiechów i radości rozdamy w tym dniu. Akcji tego typu jest coraz więcej i nie mamy zamiaru prześcigać się z organizatorami jakiejkolwiek z nich. Jesteśmy zdania, że dzisiaj, gdy tradycja czytania jakby odchodzi w zapomnienie, każda zachęta do sięgnięcia po książkę ma sens. Bez względu na podtekst i intencje.

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji naszej akcji. Tradycyjnie inicjatorem i organizatorem akcji Zrób sobie prezent – weź książkę jest Stowarzyszenie PRO-MOTOR, działające w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ulicy Długiej 33, przy współudziale portalu internetowego naszaswidnica.pl.

Podobne posty
Warsztaty dziennikarskie – kolejna odsłona
Wracamy!!!