Aktualności KSM MOTOŚWIDNICA

SPORTS FILM FESTIVAL 360°

W środę, 5.12, projekcją NAJSZYBSZEGO rozpocznie się edycja 2 SPORTS FILM FESTIVAL 360° we Wrocławiu. O godzinie 18:00 w Kinie Nowe Horyzonty zacznie się święto filmów dokumentalnych poświęconych sportom ekstremalnym, tematyce górskiej, outdoorowej i ekologicznej.

NAJSZYBSZY jest dynamicznym pełnometrażowym dokumentem nagradzanego Marka Neale’a, który zgłębia świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów motocyklowych MotoGP. Ten ekscytujący obraz ukazuje niesamowite poświęcenie oraz odwagę, których ten sport wymaga od swoich gwiazd. W filmie – z Ewanem McGregorem w roli narratora – wykorzystano unikalne materiały zakulisowe oraz nigdy wcześniej nie prezentowane wywiady i opinie. Kamera śledzi zarówno radosne wzloty, jak i pogrążające upadki, które odciskają się na losach dalszej kariery zawodników. Czasem jest też świadkiem spektakularnych powrotów.
Po seansie odbędzie się spotkanie z Mariuszem Kalistą i Piotrem Betlejem, którzy wprowadzą widzów w kulisy sportów motocyklowych. Podczas spotkania po projekcji zaprezentowany zostanie film pokazujący charakterystykę wyścigu na wyspie oraz klip ze startu Piotrka Betleja.

Podobne posty
Wyspa, na której chciałbys być…
Otwarcie sezonu Mediator Motoswidnica Racing Team