Aktualności

3 rundy ze Szczygłem [video]

Naszej Świdnicy dzieje się ostatnio coraz więcej. Były już wywiady, relacje, recenzje… Ale talk-show? Tego  jeszcze u nas nie grali!  Na dodatek nie takie zwyczajne, z jedną prowadzącą. W naszym są aż trzy!

Razem z Olą i Karoliną miałyśmy okazję spróbować swoich sił  po raz pierwszy, w czymś zupełnie dla nas nowym. Do tego gość – nie byle jaki a wręcz specjalny – osoba idealnie pasująca do naszego talk-show w Świdnicy- pisarz, reporter, publicysta. Człowiek, który prowadził pierwszy talk-show w Polsce. Prywatnie wielki Czechomaniak i wyznawca zasady pozwól ludziom mówić o sobie a będą a z Tobą rozmawiać godzinami. Mowa oczywiście o Mariuszu Szczygle.

W naszym show opowiada Nam między innymi o tym, jakie cechy powinien mieć dziennikarz i dlaczego każdy z nich powinien być odważny. Co ma wspólnego recepcjonista hotelowy z reporterem oraz czy warto napisać tekst przedstawiający swojego dyrektora w niekoniecznie prawdziwym świetle.

Oglądając nasze spotkanie z Mariuszem Szczygłem dowiecie się również jak stał się fanem naszych południowych sąsiadów i za co właściwie pokochał Czechy. Dlaczego język czeski to według niego masaż dla mózgu a oprócz tego wiele innych ciekawych historii, rad i anegdot!

Zapraszamy!!!

Podobne posty
Pogodowa ruletka w Brnie
Warsztaty w naszaswidnica.pl – sonda, wideo